KOUPELNOVÉ STUDIO PRAHA

prodáváme:
KERAMAG - exkluzivní série koupelnové keramiky a nábytku vysoké kvality uspokojí i ta nejvyšší přání náročných zákazníků. Moderní design, pocházející od slavných designérů zaručuje dlouholetou spokojenost.
Výrobky značky KOLO - krom nábytku do koupelny a koupelnové keramiky, zahrnují také koupelnové vany, sprchové kouty.
dlažby a obklady do koupely. Dlažby a obklady do panelového bytu, včetně koupelnového nábytku i sanitární keramiky. Oklady, dlažby do kuchyně. Keramické vany.Sanitární keramiku od společnosti Ideal Standard se vyznačuje vysokou kvalitou surovin, pečlivým výběrem materiálů, precizní kontrolou výroby včetně finálního výrobku, neustálou inovací tvarů a funkčnosti samotných výrobků.
JIKA - tradice a kvalita se v koupelnách JIKA setkávají s tím nejmodernějším ze světových trendů. Síla značky a desítky let zkušeností se přirozeně promítají do těch nejnepatrnějších detailů. Ve světě koupelen JIKA nenajdete nic, co bychom si dovolili opomenout.
LAUFEN je synonymem pro nadčasový koupelnový design a určuje světové trendy v této oblasti. O jeho úspěch napříč kontinenty se starají renomovaní designéři a architekti z mnoha zemí. Zákazníci výrobky této značky vyhledávají kvůli čistým liniím a preciznímu provedení v příslovečné švýcarské kvalitě. Vývoj v posledním desetiletí směřuje stále více ke stylovému a originálnímu pojetí designu, ke komplexnímu řešení koupelny jako důležitého centra odpočinku a relaxace každé domácnosti.
Duscholux: Všem příznivcům koncipovaných sestav řešení „ all-inclusive „ je určena nová vana Piccolo Step-in, která je nejen pohodlná , ale i flexibilní pro řešení jak do malých koupelen, tak pro rozličné stavební situace a je určena pro všechny věkové skupiny. Inovační, formální a funkčně přesný vzájemně sladěný celek s velkoryse řešeným sprchovým prostorem, pohodlným vstupem do vany Walk-in nabízí maximální volnost pohybu nejen ve sprchové zóně, ale bude-li potřeba vytvoří současně pohodlnou a prostornou vanu. Pro tento účel je v boční stěně vany výřez, do kterého se snadným způsobem připevní mobilní dveřní díl. Žádná složitá námaha, velmi jednoduchá obsluha. Vanová dvířka mají ještě jedno praktické využití ve formě odkládacího prostor pro různé koupelnové potřeby či jako stolek na ručník.

 


TEL:   +420 261 223 509, 602 773 384
Na Pankráci 1003/53, 14000 Praha 4 - Nusle